Dla Prasy

Cresyn – Modnie i Elegancko a może Ekstrawagancko – Nowe Słuchawki C515H Disc i C300H Pastel

Posted On 1 grudnia, 2017 at 12:58 pm by / No Comments

Wraz z początkiem prawdziwej wiosny do sprzedaży trafią nowe modele słuchawek marki Cresyn, które już samym wyglądem zwiastują nadejście lata.

Ciekawa stylistyka oraz różnorodność kolorów ma wypełnić lukę na rynku. Słuchawki nie tylko dobrze wyglądają, ale oferują również znakomita jakość brzemienia przy umiarkowanej cenie. Można śmiało powiedzieć, ze moda trafiła również tutaj.

Model C515H Disc wyglądem przypomina dysk cd. Regulowany pałąk oraz nauszniki o kształcie kwadratu zaprojektowano tak, że nawet pod długogodzinnym słuchaniu nie odczujemy zmęczenia.  Długi i plaski kabel  to element  spotykany coraz częściej w konstrukcjach z wyższej półki. Producent zdecydował się jednak na takie rozwiązanie aby podkreślić unikalność i jakość tego modelu. Atrakcyjne kolory wraz  z charakterystycznym designem skierowane są do młodych osób, którzy chcą wyraźnie podkreślić swoja osobowość oraz tych, którzy  szukają kontrastu  i krzykliwych kolorów. Po ten model śmiało mogą sięgać również Ci którzy stawiają wygląd na drugim miejscu, a najważniejsza dla nich jest jakość dźwięku. Ten model zachwyci ilością i głębia basu. Świetne opakowanie podkreśla jeszcze bardziej atrakcyjność tego modelu. Dostępne w pięciu agresywnych kolorach: różowy, zielonym, niebieskim, fioletowym i czarno-białym będą kosztować 149zl dla klienta.

Słuchawki C300H Pastel to model skierowany do grupy zarówno młodszych jak i starszych osób. Delikatna kolorystyka wraz z prostym designem podkreśla walory produktu. To elegancka i niebanalna słuchawka dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Producent zadbał o to aby komponowała się niezależnie od ubioru i była wygodna w noszeniu dzięki szerokiemu zakresowy regulacji pałąka i dużym milutkim nausznikom. Komfort i brzmienie jest tu na równi z wyglądem. Założeniem przy projektowaniu był brak kompromisów. Równie interesująca jest cena słuchawek. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy produkt o wyrazistym i pełnym brzmieniu. Słuchawki są bardzo muzykalne i radzą sobie z niemal każdym gatunkiem muzycznym. Ładne opakowanie podkreślające kolor słuchawek czyni zeń atrakcyjny upominek.  Dostępne w sześci pastelowych kolorach:  różowym, białym ,kremowym, brązowym, seledynowym i fioletowym będą kosztować 99zl dla klienta końcowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *