Dla Prasy

Phiaton MS200 Moderna – wyścigowy bolid wsród sluchawek dousznych

Posted On 1 grudnia, 2017 at 1:24 pm by / No Comments

Ciekawy, nowoczesny wygląd i doskonała jakość to cechy wyróżniające MS200, nowy model „pół dousznych” słuchawek marki Phiaton. Design MS200 Moderna nawiązuje do stylistyki Ferrari lub Lamborghini – włókna węglowe i czerwono-czarna kolorystyka jak w rasowym wyścigowym bolidzie.

Wiadomo, że nie sam wygląd się liczy, najważniejsze są osiągi czyli jakość brzmienia. W MS200 jest ono najwyższej klasy. Słuchawki oferują prawdziwie krystaliczne brzmienie, doskonały niski bas i szeroką scenę. Phiatony bez problemu radzą sobie z bardzo niskimi częstotliwościami i to nawet na bardzo wysokim poziomie głośności, na którym inne słuchawki zaczynają charczeć i zniekształcać dźwięk.  To układ Moderna “Multi-Tune Acoustic Design” w który wyposażone są MS200, umożliwia uzyskanie tak bogatego i czystego brzmienia przy dużych poziomach głośności.

Jak w wielu modelach Phiatona tak i tutaj do budowy użyte zostały włókna węglowe. Komponenty wykorzystane przy budowie MS200 zapewniają doskonała wygodę, styl i przede wszystkim trwałość. Odważna stylistyka i połączenie kolorów czarnego i czerwonego pozwolą użytkownikowi wyróżnić się w tłumie bezbarwnych konstrukcji innych producentów, a doskonałe brzmienie zadowoli każdego melomana. Konstrukcja „pół douszna” pozwala na wiele godzin słuchania bez zmęczenia. Specjalna konstrukcja przewodu zapewnia dużą wytrzymałość na zagięcia i dużą odporność na splątanie. Nawet gumowe nakładki na słuchawki zostały specjalnie zaprojektowane aby zapewnić doskonałe walory muzyczne i dużą wygodę nawet w czasie kilku godzinnych sesji ze swoją ulubioną muzyką.

Dodatkowym atutem MS200 Moderna jest mikrofon z pilotem umieszczony na przewodzie. Dyskretny, mały i funkcjonalny. Pozwala to na pełne wykorzystanie MS200 przy współpracy ze smartphonami lub iPhonami/iPodami bez konieczności wyjmowania słuchawek lub przerywania słuchania muzyki.

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży w Polsce. Klienci mogą je bezpłatnie przetestować w sieci sklepów MP3Store. Cena sugerowana modelu to 469zl z 23% VAT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *