Dla Prasy

PHIATON – Nieskazitelny dzwiek w eleganckim I ponadczasowym stylu

Posted On 1 grudnia, 2017 at 1:11 pm by / No Comments

W listopadzie, w Polsce pojawi się nowa marka ekskluzywnych słuchawek pod nazwą PHIATON. Jest ona własnością koreańskiego producenta Cresyn Ltd., który już od około roku gości na Naszym rynku ze swoją konsumencką serią słuchawek pod tą samą nazwą.  Oficjalna premiera Phiaton będzie miała miejsce już podczas najbliższych targów Audioshow w Warszawie, w dniach 10-11 listopada.

Phiaton to marka z charakterem, która wywołuje pozytywne emocje a niekiedy i pożądanie. Produkty skierowane są do bardzo wymagającego odbiorcy i stanowią topową półkę sprzętu audio. Phiaton  łączy w sobie najwyższą jakość, przepiękny styl highlife z nowoczesną technologią, jednocześnie mając na względzie ergonomię oraz dbałość o aspekty natury.

Marce towarzyszyć będzie hasło – The Ultimate Listening Experience.

Zespół projektowy Phiaton kierując się filozofią firmy, dba o każdy szczegół podczas przygotowania produktu przed wypuszczeniem finalnej wersji na rynek. W ofercie producenta są 2 serie słuchawek Moderna Series oraz Primal Series. Wśród portfolio znajdziemy modele dokanałowe, nauszne , wokółuszne, bluetooth oraz z aktywną redukcją szumów.

Seria słuchawek Moderna  to pierwsze na świecie, do których budowy wykorzystano włókno węglowe dzięki czemu są niezwykle lekkie i wytrzymałe. Słuchawki z tej serii oferują ciekawy design połączony z uderzającą kombinacją kolorów. Moderna oferuje najwyższą jakość dźwięku, a konstrukcja zapobiega umykaniu ważnych elementów brzmienia.

Seria słuchawek Primal to bezkompromisowa jakość, najwyższa klasa wykonania oraz niewiarygodny dźwięk. Zastosowana unikalna technologia podwójnych głośników oraz tytanowe membrany z systemem odprowadzania  wykorzystane w tej serii zapewniają realistyczny i klarowny dźwięk. Ręczne wykończenie nadaje słuchawkom smaku i oczekiwanego luksusu.

Phiaton to marka oferująca luksusowy styl i najwyższą jakością dźwięku , a jednocześnie mającą wiele atutów przemawiających za tym aby nie wybrać produktów konkurencyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *