Bez kategorii

Słuchawki HI-FI do Smartphona – Cresyn C740s

Posted On Grudzień 1, 2017 at 1:32 pm by / No Comments

Rynek telefonów obfituje w coraz lepszej jakości rozwiązania audio. Nie dziwi tym bardziej propozycja jaką przedstawił koreański producent dla użytkowników Smartphonów ceniących sobie nade wszystko jakość muzyki.

Słuchawki Cresyn C740s to dokanałowe słuchawki Hi-FI dla tych, którzy pragną w 100% wykorzystać możliwości brzmieniowe swojego Smartphona czy innego urządzenia przenośnego.  Cresyn nie pierwszy raz już, łączy w sobie świetne walory użytkowe oraz wysoką jakość brzmienia i wykonania z atrakcyjną ceną.

Jednak ten model zasługuje na szczególną uwagę gdyż kosztuje zaledwie 199zl a przy tym co oferuje, może śmiało konkurować z konstrukcjami dwukrotnie droższymi.

Słuchawki C740s wykonane zostały całkowicie z aluminium. Producent zastosował technologię dual-chamber oraz Multi Tunning Acoustic Sound co pozwoliło uzyskać czyste i pełne brzmienie, bogate w szczegóły i smaczki zarezerwowane do tej pory dla znacznie droższych słuchawek. To co zrobił Cresyn w tym modelu słuchawek jest trudne do opisania bez emocji. Każdy kto szuka małych, ale doskonale brzmiących słuchawek swoje poszukiwania powinien rozpocząć od odsłuchania właśnie tych słuchawek. 

Model C740S wyposażony jest oczywiście w pilot na przewodzie, sam przewód również zasługuje na uwagę. Nie jest to płaski przewód tak teraz modny, ani typowy o przekroju koła – przewód w nowych Cresynach jest spłaszczony przez co zachowuje najlepsze cechy obu wcześniej wymienionych typów. 

Pilot z mikrofonem jest mały, ale doskonale sprawdza się – po prostu robi to do czego został przeznaczony, ułatwia nam odbieranie i prowadzenie rozmów. Na uwagę zasługuje wygoda model, nawet na zwykłych gumkach słuchawki są wygodne i dobrze leżą w uchu. Jednak aby podkreślić komfort producent dodaje do zestawu parę popularnych pianek Comply. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *